Benefice pro Jiřího Hrbka

Naši vážení a naše milé,
více než dvacet let pro Vás pořádáme koncerty, divadla, poetická setkání atd. Nedílnou součástí našich večerů je nenápadný muž s fotoaparátem, jehož fotky nás provázejí vlastně po celou tu dobu. Provázejí i naše (a nejen naše) písničky - Jirka Hrbek (facebook)

Před několika dny naše Poetická místa „U Notáře“ navštívila bytost nezvaná a nevítaná, narušila naše kruhy a ukradla Jiřímu tašku s fotoaparáty a objektivy. A protože takové věci sakra něco stojí a žlab našeho přítele Jiřího není zcela nízko, ptáme se Vás přímo – nechcete na pořízení jeho výrobních prostředků vložit něco ze svých inflací ohrožených finančních prostředků? 

Svůj vklad můžete složit obálkovou metodou přímo do rukou Jiřího či do rukou notářových, a to

  • libovolnou částku jen tak – neboť Vás to štve, protože naše místa a Jirku též máte rádi /nevíte, co s penězi /víte, co s penězi, ale přispět na takový účel Vás prostě baví,
  • částku 2.000,-- Kč, za kterou získáte některou z Jirkových fotek, kterou si vyberete ve formátu A3.
  • částku 3.500,-- Kč (ale můžete rozhodně i víc), za kterou získáte (limitovanou, číslovanou 1-10, vytištěnou v muzejní kvalitě) některou z Jirkových fotografií, kterou si vyberete, ve formátu  42 x cca 65 cm, opatřenou jeho reliéfní pečetí a podpisem či věnováním (aby bylo jasné, že je to od něj). Formát můžeme na Vaše přání změnit.

Tři největší přispěvatele pozveme na náš poetický večer, kde s Jirkou mohou pohovořit a popít kávy či jiných nápojů. Největšího vezme se sebou na koncert, kde bude fotit.

A tady máte galerie, kde si můžete vybrat (a napsat Jirkovi na rgf.atelier@tiscali.cz nebo mně na notar@seznam.cz nebo zavolat na 604 563 320). 

Lidé

gallery

Místa

gallery

Bodyphoting

gallery

Více o Jirkovi...